Do společné praxe jsme vložili své zkušenosti a znalosti přesahující v souhrnu 30 let našeho působení v advokacii.

V advokátní kanceláři spojujeme praktické a odborné znalosti našich partnerů a dalších členů týmu získané v mezinárodních a lokálních kancelářích působících na českém právním trhu.

Díky této synergii jsme schopni uspokojit požadavky všech typů klientů na velmi vysoké úrovni. Stejnou váhu při poskytování právních služeb věnujeme jak jednotlivcům při řešení jejich každodenních životních problémů, tak malým, středním i velkým podnikům při podpoře jejich obchodní činnosti.

V minulosti jsme se aktivně podíleli na celé řadě významných transakcí v oblasti financí, nemovitostí, zdravotnictví a energetiky.

Máme však též dlouholeté zkušenosti s poradenstvím a zastupováním klientů v  soudních a rozhodčích řízeních, s navrhováním a realizací osobních majetkových a nemajetkových restrukturalizací, kdy našim klientům pomáháme řešit například problematiku rozvodů, smluvní záležitosti pro každodenní potřeby jednotlivců i podniků a hledat východiska v pracovněprávních záležitostech.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Mikuláš a partneři

Proč si  vybrat právě nás?

Nejsme schopni zaručit, že Váš obchodní plán dopadne dobře, stejně tak nemůžeme slíbit, že soudní spor, do kterého jdete, bude rozhodnut ve Váš prospěch. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s předními českými a mezinárodními advokátními kancelářemi Vám však můžeme slíbit, že uděláme rychle a efektivně maximum pro to, abyste dosáhli svého cíle.

Každý z členů našeho týmu je specialistou ve svém odvětví práva. Proto jsou výsledky naší práce nejen dostatečně precizní a odborné, ale díky vysoké míře specializace rovněž pro naše klienty finančně efektivní.

V advokátní kanceláři mohou jak jednotlivci, tak i menší a střední podnikatelé naplno a bez obavy ze zatížení finančního rozpočtu využívat profesionálních služeb zkušených odborníků. Naopak velké korporace a finanční instituce najdou v naší kanceláři vysoký profesionální standard, na který jsou zvyklé při své vlastní obchodní činnosti.

Každému klientovi věnujeme maximum péče a snažíme se tvořit s ním při řešení jeho problémů a dosahování jeho soukromých nebo obchodních cílů jeden funkční tým.

EnglishGerman