JUDr. Jan Mikuláš, Ph.D.

jan-mikulasJan Mikuláš je advokát specializující se na obchodní a smluvní právo, právo obchodních společností a zdravotnické právo.

Své zkušenosti získal Jan během osmileté spolupráce s přední mezinárodní advokátní kanceláří Wolf Theiss, kde se zaměřoval převážně na německou a rakouskou klientelu. Jan pravidelně publikuje články na téma obchodního práva, práva nemovitostí a zdravotnického práva v českých, rakouských a německých odborných periodikách.

Jan je absolventem Právnické Fakulty University Karlovy v Praze a studoval rovněž na Universität Regensburg ve Spolkové republice Německo. Od roku 2008 do roku 2011 byl členem Katedry obchodního práva Právnické Fakulty University Karlovy v Praze.

Jan hovoří česky, německy a anglicky.

E-Mail: jan.mikulas@smh.cz, Tel: +420 739 423 381


JUDr. Bc. Nikola Hönigová

nikola-honigovaNikola Hönigová je advokátkou se zaměřením na právo obchodních společností, právo nemovitostí, rodinné, trestní a insolvenční právo.

Nikola vystudovala Právnickou fakultu University Karlovy v Praze a absolvovala studijní pobyt na Universität Salzburg v Rakousku. Zároveň vystudovala Fakultu sociálních věd University Karlovy, obor žurnalistika. Během svého studia absolvovala pracovní stáže v notářské kanceláři a zahraničních německých advokátních kancelářích. Dále spolupracovala jako pomocná vědecká síla na Katedře právních dějin Právnické fakulty University Karlovy. Nikola získala v závěru svého studia prestižní ocenění – Cena Weil, Gotshal & Manges pro nejlepšího studenta právnické fakulty. V naší advokátní kanceláři působila celé tři roky koncipientské praxe. V roce 2013 složila s vyznamenáním advokátní zkoušku.

Nikola hovoří česky, německy a anglicky.

E-Mail: nikola.honigova@smh.cz, Tel: +420 734 232 788


Bc. Barbora Bublíková

barbora-bublíkováBc. Barbora Bublíková je office asistentka v naší advokátní kanceláři. Barbora studuje navazující inženýrské studium na České zemědělské universitě v Praze, obor Podnikání a administrativa. Barbora hovoří česky a anglicky.

E-Mail: barbora.bublikova@smh.cz, Tel: +420 730 893 083

 

 

 

 


Michal Kozlovský

michal-kozlovskýMichal Kozlovský je právní asistent v naší advokátní kanceláři. Michal studuje na Právnické fakultě University Karlovy v Praze, obor právo a právní věda. Michal hovoří česky, anglicky a německy.

E-Mail: michal.kozlovsky@smh.cz

 

 

 

 


Karolína Dolínková

Karolína Dolínková je právní asistentka v naší advokátní kanceláři. Karolína studuje na Právnické fakultě University Karlovy v Praze, obor právo a právní věda. Karolína hovoří česky a anglicky.


Kristýna Ulmanová

Kristýna Ulmanová je právní asistentka v naší advokátní kanceláři. Kristýna studuje na Právnické fakultě University Karlovy v Praze, obor právo a právní věda. Kristýna hovoří česky, anglicky a rusky.


Bc. Petr Reissig

Bc. Petr Reissig je asistent v naší advokátní kanceláři. Petr studuje navazující inženýrské studium na Vysoké škole regionálního rozvoje a bankovní institut v Praze. Petr hovoří česky a anglicky.

 

EnglishGerman